Poklopy MITECH s.r.o. – kanalizační a šachtové poklopy

Zakrytí studny kvalitním poklopem z odolných materiálů

Poklopy na šachty, kanalizace a studny na míru, z odolných materiálů a podle třídy zatížení. Od zelených ploch a chodníků až po parkoviště, silnice nebo letištní plochy. VSTUPTE NA NÁŠ HLAVNÍ WEB: WWW.POKLOPY.CLOUD

  • Třebovská 809
  • Jevíčko
  • 569 43
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

VSTUP NA NÁŠ HLAVNÍ WEB WWW.POKLOPY.CLOUD

 

Jak vybrat vhodný poklop?

Nechte si poradit od specialisty na poklopy pro kanalizace, šachty, studny. Zakrytí rozměrově nestandardních šachet, uzávěry prostor domácích čističek odpadních vod. Získáte správné poklopy podle přesného místa určení – třídy zatížení – a z materiálu, který Vám bude vyhovovat. Třeba z BEGU, oblíbené kombinace litiny a betonu, za nízkou cenu a jako ideální kanalizační poklopy pro silnice či městské komunikace. Nebo z ocelového plechu a nerezu, které děláme na zakázku pro ČOV a studny. Objednat si můžete i vodotěsné plastové poklopy na šachty s profilovaným rámem, které se dají zamykat. A samozřejmě stále oblíbenější kompozitní poklopy na šachty či kryty na studnu, na septiky, vodoměrné šachty. Ty Vám žádný zloděj neukradne, protože nejdou zpeněžit ve sběrně surovin. Tyto poklopy jsou datapropustné, nehořlavé, vodotěsné, pachotěsné, mají atest na pitnou vodu. To znamená, že mohou být použity na studny s pitnou vodou.

Zakrytí studny nebo šachty s bazénovou technologií

Váháte, jaký poklop zvolit na studnu? Zvolte naše produkty ze zinku, nerezu nebo kompozity Globex. U zinku či nerezu si můžete nechat vyrobit tvar a přesné rozměry podle Vašeho návrhu a technické dokumentace. Kompozitní poklopy a zakrytí studny jsou odlitky v rozměrech určených výrobcem. Nevyluhují při přímém styku s vodou žádné toxické látky. Vyrábějí se z materiálu na bázi nenasycených polyesterových pryskyřic a dalších látek vyztužených skleněnými vlákny. Mají protiskluzový povrch, zkoušky na nehořlavost a datovou prostupnost. Díky ní můžete pod poklop umístit třeba dálkově odečitatelný vodoměr. Vyberte si zakrytí studny v kruhovém, čtvercovém nebo obdélníkovém tvaru či kompozitní mříž i s manipulačním hákem a těsněním.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.